Weisser Riese Intensiv Color - 130 pracích dávek

Neohodnoceno
 
 

 Prací prášek na barevné prádlo s vysokou prací silou. Vhodný i pro dětské prádlo. Detekční formule s aktivními prvky reaguje na více než 100 druhů fleků a efektivně je odstraňuje. Booster na barevné prádlo oživuje i již vybledlé barvy. Odstraňuje i nejodolnější skvrny při velmi nízkých teplotách díky nové formuli Flecken Detektiv. Rozsah teplot od 20 do 60 °C. 

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 104 Kč (–14 %)
595 Kč    
Kód produktu 77
Značka Weisser Riese
Kategorie Prací prášky
 

Weisser Riese Color - 130 pracích dávek. Prací prášek z Německa Weisser Riese Color je vhodný na praní barevného prádla. Německý prací prášek Weisser Riese Color 130 pracích dávek skvěle odstraní fleky a barvy zůstávají jasné, prádlo tak déle vypadá jako nové. Praní 20-60°C. Prací prášek Weisser Riese Color 130 pracích dávek obsahuje změkčovače vodního kamene a tím chrání vaši pračku. Prací prášek z Německa Weisser Riese není vhodný na vlnu a hedvábí.

Váha 7,15 kg.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Výrobce - Henkel

Dovoz - Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: