Osvěžovače vzduchu

Osvěžovač vzduchu  své využití naleznou především v bytových místnostech, toaletách, kuchyních, autech ale také například v botnících či chodbách.

 

Nejprodávanější

36
4613646
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Air All jablko skořice Novinka Kód: 470
  Airall křupavé jablko gelový osvěžovač vzduchu 170 g
  Momentálně nedostupné Značka: Airall

  AirAll - osvěžovač vzduchu z Kanady - vůně Křupavé Jablko a skořice. Velmi praktický osvěžovaž vzduchu ve formě tuhého gelu, který se postupně odpařuje. Velmi elegantní a praktický obal, který je možné umístit kdekoliv. Přípravek je vyroben v Kanadě a jeho vůně je velmi příjemná, silná a dlouho vydrží, až dva měsíce v závislosti na nastavení vůně. Své využití tento osvěžovač nalezne především v bytových místnostech, toaletách, kuchyních, autech, ale také například v botnících či chodbách.

   

  Původně: 45 Kč
  Ušetříte: 9 Kč (–20 %)

  36 Kč
 • Air All lesní plody Novinka Kód: 476
  Airall lesní plody gelový osvěžovač vzduchu 170 g
  Momentálně nedostupné Značka: Airall

  AirAll - osvěžovač vzduchu z Kanady - vůně Lesní Plody - Velmi praktický osvěžovaž vzduchu ve formě tuhého gelu, který se postupně odpařuje. Velmi elegantní a praktický obal, který je možné umístit kdekoliv. Přípravek je vyroben v Kanadě a jeho vůně je velmi příjemná, silná a dlouho vydrží. Své využití tento osvěžovač nalezne především v bytových místnostech, toaletách, kuchyních, autech ale také například v botnících či chodbách.

  Původně: 45 Kč
  Ušetříte: 9 Kč (–20 %)

  36 Kč
 • Air All oceán Novinka Kód: 473
  Airall oceán gelový osvěžovač vzduchu 170 g
  Momentálně nedostupné Značka: Airall

  AirAll - osvěžovač vzduchu z Kanady - vůně Oceán - Velmi praktický osvěžovaž vzduchu ve formě tuhého gelu, který se postupně odpařuje. Velmi elegantní a praktický obal, který je možné umístit kdekoliv. Přípravek je vyroben v Kanadě a jeho vůně je velmi příjemná, silná a dlouho vydrží. Své využití tento osvěžovač nalezne především v bytových místnostech, toaletách, kuchyních, autech ale také například v botnících či chodbách.

  Původně: 45 Kč
  Ušetříte: 9 Kč (–20 %)

  36 Kč
 • Air all šeřík Novinka Kód: 479
  Airall šeřík gelový osvěžovač vzduchu 170 g
  Momentálně nedostupné Značka: Airall

  AirAll - osvěžovač vzduchu z Kanady - vůně Šeřík - Velmi praktický osvěžovaž vzduchu ve formě tuhého gelu, který se postupně odpařuje. Velmi elegantní a praktický obal, který je možné umístit kdekoliv. Přípravek je vyroben v Kanadě a jeho vůně je velmi příjemná, silná a dlouho vydrží. Své využití tento osvěžovač nalezne především v bytových místnostech, toaletách, kuchyních, autech ale také například v botnících či chodbách.

  Původně: 45 Kč
  Ušetříte: 9 Kč (–20 %)

  36 Kč
 • coccolino vonne sacky profumo di primavera 3ks modre Kód: 3137
  Coccolino Profumo di Primavera voňavé sáčky do prádla 3 ks
  Vyprodáno Značka: Coccolino

  Mějte čerstvé voňavé sáčky obsahující osvěžující kuličky, které pomalu uvolňují svoji vůni až 6 týdnů, poskytující vašim šatům nádhernou svěží vůni. Pro nejlepší vůni, měňte pravidelně sáčky.

  46 Kč
 • coccolino von sacky tiareflower 3ks kra 2141932 1000x1000 fit Kód: 3140
  Coccolino vonné sáčky Fiori di Tiaré e Frutti Rossi 3 ks
  Vyprodáno Značka: Coccolino

  Není nic příjemnějšího než pocit čerstvě vypraného prádla. Coccolino vonné sáčky obsahují kuličky, které uvolňují parfém postupně. Díky tomu vám bude oblečení vonět až po dobu 6 týdnů. Vložte do šuplíku k oblečení, na poličku do šatníku, nebo pověšte na věšák za pomoci dírky v sáčku.

  46 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem