Wäsche meister Universal prací prášek 10,5 kg 140 praní

Neohodnoceno
 
 

WäscheMeister prací prášek Universal  140 PD z Německa je prášek na praní zejména bílého a stálobarevného prádla. Prací prášek WascheMeister Universal 10,5 kg, 140 pracích dávek je dobře rozpustný ve vodě. Nezpůsobuje alergie, nedráždí pokožku. Po vyprání v pracím prášku WascheMeister Universal 10,5 kg, 140 PD bude Vaše prádlo provoněné svěží vůní.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 290 Kč
Ušetříte 65 Kč (–22 %)
225 Kč    
Kód produktu 119
Kategorie Prací prášky
 

Úžasný prací prášek z Německa WäscheMeister Universal na velmi špinavé prádlo a oblečení a dlouhotrvající báječná a svěží vůně. Tyto nejlepší a účinné prací prášky z Německa WäscheMeister Universal od značkového výrobce Vám ušetří práci a z prádla a oblečení dokonale odstraní i velmi zašlé skvrny a nečistoty a zbaví prádlo zápachu. Kvalitní německé prací prášky WäscheMeister Universal jsou vyrobeny pro pravidelné a opakované používání. Nepatrné množství pracího prášku WäscheMeister nasypete do odměrky a potom do zásobníku v pračce. Po smíchání prášku WäscheMeister s vodou vznikne silný tekutý koncentrát s neuvěřitelně čistícím účinkem a prádlo je dokonale čisté. Silný účinek pracích prášků z Německa je pověstný a testy, diskuse, recenze a zkušenosti uživatelů to jenom potvrzují. Dávkování pracího prášku je uvedeno na každém boxu, obalu pracího prášku. Pro manipulaci s práškem WäscheMeister Universal je vhodná a ideální odměrka. Balení pracích prášků je snadno skladovatelné. Německo je známé prodejem profesionálních pracích prášků s perfektním účinkem.

  • dobře rozpustný ve vodě, takže nezanechává stopy na tkaninách 
  • nezpůsobuje alergie, nedráždí pokožku
  • obsahuje složky, které chrání pračku před usazováním vodního kamene
  • příjemná a svěží vůně

 

POZOR: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte obal nebo štítek výrobku po ruce. Udržujte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: vypláchnout ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI kontaktu s kůží: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc / zajistěte lékařské ošetření. Složení viz etiketa na obale.

Dovoz - Německo

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: