Weisser Riese gel kraft univerzal 100 praní

1 hodnocení
 
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Weißer Riese univerzální gel je prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo, který je účinný až na 100 druhů různých skvrn. Prádlo si zachovává dlouhou životnost a ohromující prací výsledky. Účinné při všech teplotách od 20 do 95 °C. Má silný čistící účinek, takže je vhodný pro rodiny s dětmi. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
399 Kč    
Kód produktu 1520
Značka Weisser Riese
Kategorie Prací gely
 

Weißer Riese univerzální gel je prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo, který je účinný až na 100 druhů různých skvrn. Prádlo si zachovává dlouhou životnost a ohromující prací výsledky. Účinné při všech teplotách od 20 do 95 °C. Má silný čistící účinek, takže je vhodný pro rodiny s dětmi. Má velmi příjemnou vůni a dodává dlouhotrvající svěžest. Weißer Riese je jedna z nejoblíbenějších německých značek pracích prostředků. Prací gel a gel proti skvrnám od firmy Henkel s technologií KRAFT. Velmi oblíbený díky své silné čistící schopnosti a krásné svěží vůni. Navíc obsahuje novou formuli Flecken Detektiv, což je funkce, která odstraňuje i silně znečištěné fleky na prádle. Výhody: Koncentrovaný gel s dlouholetou tradicí v Německu. Krásně voní. Silná čistící schopnost.

Není vhodné pro vlnu a hedvábí. Při praní dodržujte vždy doporučení výrobce textilie. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ očí: Několik minut opatrmě oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je ze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítite-li se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Po použití si umyjte ruce. Upozornění: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Třídění a vývěr pracího prostředku: Dbejte na symboly na oblečení a přizpůsobte tomu stupeň praní. Nové oblečení může pustit barvu. Perte proto odděleně.  

Obsahuje Formuli na odstraňování i té nejsilnější nečistoty.  Dovoz: Německo. Počet dávek: 100. Objem: 5 l. Výrobce: Henkel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: