ARIEL PROFESSIONAL PRACÍ GEL NA BÍLÉ PRÁDLO 140 PRACÍCH DÁVEK

2 hodnocení
 
 

Prací gel Ariel Professional 2x  3,85 l na bílé prádlo, 140 dávek, teplota praní od 20 do 95 stupňů, dávkování 65 ml. Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní. Skvělé čisticí účinky pro bílé prádlo. S vylepšenými zjasňovači a svěží vůní. Tekutý prací prostředek Ariel se dodává s inovativním aplikačním uzávěrem, který umožňuje správné dávkování. Tvrdý ke skvrnám, snadno se používá. Výrobce Procter a Gamble.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 850 Kč
Ušetříte 165 Kč (–19 %)
685 Kč    
Kód produktu 140
Kategorie Prací gely
 

Prací gel Ariel Professional 2x 3,85 l na bílé prádlo, 140 dávek, teplota praní od 20 do 95 stupňů, dávkování 65 ml. Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní. Skvělé čisticí účinky pro bílé prádlo. S vylepšenými zjasňovači a svěží vůní. Tekutý prací prostředek Ariel se dodává s inovativním aplikačním uzávěrem, který umožňuje správné dávkování. Tvrdý ke skvrnám, snadno se používá. Výrobce Procter a Gamble.

V jednom pracím cyklu 5 účinků

  • obnovuje bílé barvy
  • odstraňuje odolné skvrny
  • poskytuje hluboko-vláknové čištění
  • zanechává prádlo extra hebké
  • dodává svěží vůní

 

Varování - Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Dovoz - Německo.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: