Waschkönig Oxy Kraft Weis gelové bělidlo a odstraňovač skvrn 1,5 l

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 

Waschkönig Oxy Kraft Bleichmittel bělidlo prádla v tekuté. Obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu. Vhodné pro bílé prádlo. Obnovuje jejich sněhobílou bělost.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 90 Kč
Ušetříte 10 Kč (–11 %)
80 Kč    
Kód produktu 272
Značka Waschkönig
Kategorie Odstraňovače skvrn
 

Waschkönig Oxy Kraft Bleichmittel bělidlo prádla v tekuté. Obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Vhodné pro bílé prádlo. Obnovuje jejich sněhobílou bělost.

Může být použit buď jako přísada do prášku, nebo se nanáší přímo na skvrny. Použití v automatické pračce, ruční mytí a namáčení.

Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro tkaniny.

Účinkuje již při nízkých teplotách.  

  • Dávkování pro praní: nalíjte odstraňovač přímo na skvrnu a nechte cca 10 min, poté vložte prádlo s prcím prostředkem popř. ručně umyjte obvyklím způsobem.
  • Dávkování pro namáčení: 100 ml odstraňovače na 10 L vody.

Roztoz odtraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži! 

SLOŽENÍ: 30% a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktnivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5% fosfáty, optické zjasňovače, enzymy.    

  • Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3).
  • NEBEZPEČÍ: může zesílit požár, oxidant zdravý škodlivý při použití. Dráží kůži a způsobuje vážná poškození očí. Je-li nutná lekářská pomoc mějte po ruce tento obal. Uchovjte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při použití: necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko. Při zasažrní očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměnte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování, okamžitě volejte lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: