Waschkönig Oxy Kraft Color odstraňovač skvrn 750 g

Neohodnoceno
 
 

Waschkonig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Aktivní formule obsažená v nové generaci odstraňovače skvrn zajišťuje efektivní odstranění odolných a zašlých skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
75 Kč    
Kód produktu 263
Značka Waschkönig
Kategorie Odstraňovače skvrn
 

Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle. Velmi účinný při odstranění skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Může být použit buď jako přísada do prášku, nebo se nanáší přímo na skvrny.

Vhodný pro praní a namáčení barevných i bílých textílií.

Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro barevné tkaniny.

Použití v automatické pračce, ruční mytí a namáčení.

Účinkuje již při nízkých teplotách.  

  • Dávkování pro praní: 1 odměrka (30g) přidejte k pracímu prášku. Pro zaschlé skvrny použijte 2 odměrky.
  • Dávkování pro namáčení: přidejte 1 odměrku na 4L teplé vody (max 40 °C). Pro zaschlé skvrny 2 odměrky.

Barevné prádlo máčejte cca 1h, bílé prádlo asi 5h. Po skončení máčení prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Pro rychlou eliminaci skvrn přidejte 1 odměrku odstraňovače skvrn do 0,5 L teplé vody (max 40°C) a čištěnou část nechte cca 30 minut máčet. Poté prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Roztoz odtraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži! 

SLOŽENÍ: 30% a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktnivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5% fosfáty, optické rozjasňovače, enzymy.    

  • Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3).
  • NEBEZPEČÍ: může zesílit požár, oxidant zdravý škodlivý při použití. Dráží kůži a způsobuje vážná poškození očí. Je-li nutná lekářská pomoc mějte po ruce tento obal. Uchovjte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při použití: necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko. Při zasažrní očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměnte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování, okamžitě volejte lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: