Freeze Breeze Exclusive Fragrance 275 g

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Vonné perličky do prádla dodávají vůni prádlu až po dobu 14 týdnů při uskladnění prádla. Intenzivní a krásnou exkluzivní vůni do vašeho šatníku přinášení perličky Freeze Breeze. Perličky se přidávají do pračky ještě před praním. 

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 180 Kč
Ušetříte 55 Kč (–30 %)
125 Kč    
Kód produktu 359
Značka Waschkönig
Kategorie Aviváže
 

Vonné perličky do prádla dodávají vůni prádlu až po dobu 14 týdnů při uskladnění prádla. Intenzivní a krásnou exkluzivní vůni do vašeho šatníku přinášení perličky Freeze Breeze. Perličky se přidávají do pračky ještě před praním. Jak výrobek používat? Perličky se vsypávají přímo do bubnu pračky pro zintenzivnění svěží vůně prádla. Hodí se pro všechny barvy, látky a do každého praní. Pro všechny typy praček. Skvělé jsou hlavně pro sportovní oblečení a ručníky. Přidejte prací prostředek popř. i  svou oblíbenou aviváž jako obvykle. Nasypte perličky do bubnu pračky. Vložte do pračky prádlo a přidejte prací prostředek. práslo bude krásně svěží a voňavé ještě dlouho po vyprání.  

POUŽITÍ:

Balení protřepte a do bubnu pračky dejte potřebné množství vonných perliček (viz obal), dle požadované intenzity vůně. Vložte prádlo a nastavte prací cyklus. Dávkování: 19 g (1/2 uzávěru), pro zvýšení intenzity možno přidat více dle potřeby.  

SLOŽENÍ:

Obsahuje 1-(1,2,3,4.5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-nafty!) ethan- , 6-trimethyl-3-cykiohexen-l-yl) -2-buten-1-on, 2-(4- terc butylbenzyl) propionaldehyd, alyl-3-cyklohexylpropionát, Dimetylcykdohex-3-en-1-karbald ehyd, hexylsalicylát.  

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždéni očí přetrvává vyhledejte pomoc. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li potřeba lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po použití si důkladně umyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, zavolejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: